Uspelooooooooooo mi je :) waaaaaaaaaw :)
Si pa nisem mislla, da bom tako vesela, ko bom končno lahko tudi jaz rekla da pišem svoj blog.
Dolgo je trajalo, (no dolgo je trajalo razmišljanje o njem). ampak sedaj je tu.
Prejšnji teden sem dobila vprašanje, če pišem blog. Priznam postalo mi je nerodno, ker sem lahko samo rekla, da razmišljam o tem. Pa sem potem vse skupaj obrnila v svoj prid in vprašanje izkoristila kot vzpodbudo, da sem se zadeve končno zares lotila.
Seveda bo treba še veliko stvari dopolnit in izboljšat, ampak dejstvo, da moj blog obstaja, je pa nepopisno. :)
Prva tema, naj še malo ostane skrivnost. Za danes vsem zaželim samo še lahko noč in naredite si jutrišnji dan po svojih merah. :) No pa naj bo obsijan s soncem. :)
:)

Ni komentarjev:
Objavite komentar